Partneři

IMOS Brno a.s.

Univerzální stavební firma s pevnou pozicí na českém stavebním trhu zajišťující formou generálního dodavatele stavby


SKANSKA - Divize Pozemní stavitelství Morava, o.z.

Skupina Skanska je v České a Slovenské republice největší stavební seskupení v České republice a je součástí skandinávského stavebního koncernu Skanska, který je druhou největší stavební společností světa. Skupina Skanska v České a Slovenské republice působí téměř ve všech oborech stavební činnosti, disponuje značnou výrobní základnou a řadou stavebních specializací. Je tvořena mateřskou společností Skanska CZ a.s. sestávající ze šesti divizí, které jsou zaměřeny oborově nebo regionálně.


Společnost PTÁČEK - velkoobchod, a.s.

Společnost PTÁČEK - velkoobchod, a.s., založená v roce 1992 patří mezi největší velkoobchody v oblasti TOPENÍ - SANITA v České republice a na Slovensku.


Ladislav Mičo - tepelné a hlukové izolace

Firma působí na trhu s tepelnou a hlukovou izolací.


Buderus tepelná technika Praha, spol. s r.o.

Společnost Buderus tepelná technika Praha, spol. s r.o. založená v roce 1993 sídlí ve vlastním moderním provozním areálu v Praze 10 – Štěrboholích. Pro oblast Moravy byla vybudována centrála v průmyslové zóně u Prostějova. Kotle Buderus se do České republiky dovážely v minulosti přes zprostředkovatelské podniky zahraničního obchodu, a tak v mnoha významných budovách (např. Kongresové centrum Praha atd.) zajišťují tyto kotle spolehlivě vytápění i ohřev vody. Výjimkou nejsou ani kotle menších výkonů v rodinných domcích, které pracují 25 a více let.


KOMINICTVÍ KORS, spol. s r.o.

Firma zajišťuje vlastní systém úpravy vnitřních rozměrů stávajích komínových průduchů frézováním, úpravu nerovností vnitřních částí včetně zvětšení plochy průřezu průduchů dle požadavků na instalaci sanačních systémů. Vyrábí speciální komínové pevné i flexibilní vložky z hliníků a nerezi vyšší kvality pro úpravu stávajcích komínů na vícevrstvé. Provádí montáž těchto vložek tak, aby rekonstruované komíny splňovaly přísné podmínky bezpečného odvodu spalin o zvýšené agresivitě.

Jsou rovněž výrobcem kompletních komínových konstrukcí ve dvouplášťovém provedení s vnitřní teplotou izolací pro všechny druhy paliv, které lze instalovat jako fasádní komíny, respektive montovat na nosné sloupy jako samostatné, volně stojící komíny. Vedle jejich výroby zajišťují rovněž montáž komínů dle požadavků investorů, včetně napojení spotřebičů paliv na komíny.

Samostatnou kapitolou jejich činnosti je poradenská činnost v oboru navrhování a posuzování kouřových cest, výpočty, technický popis řešení na základě zadání zákazníka, zpracování ekonomické rozvahy řešení. Nedílnou součástí těchto prací je revize kouřových cest a měření hodnot spalin.


RICHTER-COLOR, spol. s r.o.

Přední dodavatel stavebně-řemeslných prací a komplexních úklidových služeb. Působí v České republice a na Slovensku.


PEDOTHERM - podlahové a stěnové vytápění

Pedotherm se zabývá výrobou, dodávkou a montáží podlahového vytápění Pedotherm. Výrobky společnosti splňují a překračují vysoký standrad, kladený na podlahové vytápění v Evropské unii.


Marel corp., s.r.o.

Dodávky a montáže rozvodů topení a plynových kotlů. Instalatérské a plynařské práce včetně projektů, revizí a rozpočtů


www.kana-foto.cz

Komplexní footgrafické služby..